wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kierował volkswagenem na "podwójnym gazie"

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce udaremnili jazdę kolejnemu bezmyślnemu kierowcy, który zdecydował się na podróż na "podwójnym gazie". Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za swoje postępowanie będzie tłumaczył się również przed sądem.

W poniedziałek 11 stycznia policjanci z ostrołęckiego ruchu drogowego, którzy są w składzie mazowieckiej grupy Speed dbali o bezpieczeństwo na terenie gminy Baranowo. Kwadrans po godzinie 23.00 zatrzymali do kontroli volkswagena golfa, którego styl jazdy wskazywał na to, iż jego kierowca jest pijany.

Reklama

- Kontrola kierowcy, 27-letniego mieszkańca naszego powiatu potwierdziła te podejrzenia. Alkomat wykazał w organizmie mężczyzny ponad 1,3 promila alkoholu. W związku z tym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Ponadto poza utratą uprawnień do kierowania nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwo przed sądem - informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policja przypomina, że jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawiania wolności do lat dwóch.

Odsłon: 1393 komentarze: 0
09:34, 12.01.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter