wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostatnia szansa na szybkie zdobycie zawodu (zdjęcia)

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce trwają zapisy dorosłych, którzy chcieliby rozpocząć bezpłatną naukę już w lutym i zdobyć kwalifikacje w zawodach: opiekun medyczny, technik BHP, opiekunka dziecięca i innych.

Ostrołęcki "Medyk" zaprasza szczególnie na kierunek opiekun medyczny, gdyż, zgodnie z projektem rozporządzenia resortu edukacji, od września 2021 roku zostaną wprowadzone zmiany w systemie nauczania opiekunów. Różnica będzie dotyczyć m.in. wydłużenia cyklu oraz rezygnacji z nauki w formie zaocznej.

A zatem to ostatnia szansa, aby już po roku nauki w trybie zaocznym (weekendowe zjazdy - sobota i niedziela) zdobyć zawód.

Opiekun medyczny to jeden z bardziej perspektywicznych zawodów na rynku pracy, który otwiera nowe możliwości. To jedyny zawód, który w znacznej mierze pomaga rozwiązać problemy osób chorych i niesamodzielnych, a przy stale starzejącym się społeczeństwie jest to zawód potrzebny i poszukiwany przez pracodawców.

Oferta CKZiU jest dla osób, którzy stawiają na jakość kształcenia dzięki kadrze z wysokimi kwalifikacjami i naukę w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Szkoła zapewnia praktykę zawodową oraz proponuje płatne staże, dzięki którym już w trakcie nauki zdobywa się doświadczenie zawodowe. Ponadto słuchacze biorą udział w bezpłatnych innowacjach pedagogicznych, które podnoszą ich kompetencje zawodowe i pozwalają stać się konkurencyjnymi na dynamicznym rynku pracy.

CKZiU to również gwarancja wysokiej zdawalności egzaminów zawodowych.

Nauka w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest całkowicie bezpłatna, gdyż jest to szkoła publiczna, prowadzona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Uczyć w CKZiU mogą się wszyscy chętni bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej, matura nie jest wymagana.

Wybierz dobrą publiczną szkołę.

To ostatnie dni rekrutacji.

Więcej informacji:

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce 

https://www.ckziu.ostroleka.pl/

tel. 29 764-66-37

e-mail:

 

 

 

 

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 2527 komentarze: 0
09:18, 13.01.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter