wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Oclean X Pro pomaga ci prawidłowo myć zęby

Według WHO codzienne prawidłowe szczotkowanie może skutecznie utrzymać zdrowe zęby, a nawet zmniejszyć ryzyko chorób zębów. Jak prawidłowo myć zęby? Większość ludzi nie zna właściwej drogi. Aby rozwiązać ten problem, Oclean opracował elektryczną szczoteczkę do zębów - Oclean Xpro.

Oclean Xpro pomaga ludziom prawidłowo myć zęby w trzech następujących aspektach:

1. Pomoc w znalezieniu właściwego kierunku szczotkowania

Stan jamy ustnej, dieta i nawyki życiowe s ą różne, więc metody mycia zębów są również różne.Xpro może dostosować ekskluzywny program szczotkowania dla użytkowników w zależności od stanu ustnego, diety i nawyków życia, aby zaspokoić potrzeby tysięcy ludzi.Istnieje więcej niż 20-te programy i setki specjalnych programów na jego aplikacji dla użytkowników, aby pomóc użytkownikom znaleźć właściwy kierunek mycia zębów.

2. Pomoc w opanowaniu właściwej metody mycia zębów

Oclean Xpro soniczna elektryczna szczoteczka do zębów ma wbudowany 6-osiowy żyroskop i chip, który może zbierać i przetwarzać dane szczotkowania niezależnie na szczoteczce do zębów.Metodę statystyczną, algorytm syntezy jądrowej i algorytm postury zastosowano, aby wyczuć kąt pomiędzy szczoteczką a zębami oraz zarejestrować obrót, kierunek, trajektorię, ciśnienie, efektywną powierzchnię czyszczenia i czas szczotkowania każdego obszaru.Dane te mogą być również zsynchronizowane z aplikacją.Kiedy wynik jest niski, aplikacja będzie wyświetlać profesjonalne postawy szczotkowania dla użytkowników do nauki.Ponadto aplikacja będzie również śledzić dane szczotkowania przez długi czas, przeprowadzić bardziej szczegółową analizę stanu szczotkowania zębów użytkownika, a także pomóc użytkownikom wyjaśnić ich problemy z szczotkowaniem i dokonać regulacji.

3. Pomoc w tworzeniu dobrego nawyku mycia zębów

Oclean Xpro dźwiękowa elektryczna szczoteczka do zębów ma potężną funkcję wykrywania plam ślepych, która różni się od innych elektrycznych wykrywaczy plam w szczoteczce na rynku. Korpus szczoteczki Xpro może niezależnie przetwarzać dane dotyczące szczotkowania i bezpośrednio prezentować wyniki szczotkowania (wynik szczotkowania, szczotkowanie obszarów niewidomych itp.) Na ekranie dotykowym, aby na czas przypomnieć użytkownikom o brakującym obszarze szczotkowania. Gdy siła szczotkowania jest zbyt duża, Xpro automatycznie zmniejszy częstotliwość, aby chronić szkliwo i dziąsła. Obecnie tylko Xpro ma te dwie funkcje na rynku.

Oclean Xpro soniczna elektryczna szczoteczka do zębów jest dobrym nauczycielem i przyjacielem.To sprawia, że opieka dentystyczna nie jest już trudna.Pomaga ludziom łatwo rozwinąć dobre nawyki mycia zębów, umyć dobre zęby i trzymać się z dala od chorób stomatologicznych.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 738 komentarze: 0
10:03, 13.01.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter