środa, 24 lutego 2021 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ponad 3 tys. osób nie zostanie zaszczepionych w Ostrołęce w pierwotnym terminie z powodu ograniczeń w dostawach szczepionki

Ponad 3 tys. szczepień przeciwko COVID-19 odwołano w ostrołęckim szpitalu z powodu ograniczonych dostaw. Takiej informacji udzielił ostrołęcki szpital radnemu wojewódzkiemu Krzysztofowi Strzałkowskiemu. Z powodu braków szczepionki ograniczono szczepienia osób należących do grupy zero czyli samych medyków.

Ograniczenie dostaw szczepionek przez firmę Pfizer było zaplanowane i jest związane z remontem jednej z hal produkcyjnych. Jak zapewniał producent, po skończonych pracach koncern będzie w stanie produkować większe ilości szczepionki.

Reklama

Ograniczenia dotknęły także Ostrołękę i region. Ponad 3 tys. osób nie zostanie zaszczepionych w  Ostrołęce w pierwotnym terminie z powodu ograniczeń w dostawach szczepionki.

2100 medyków zapisanych na szczepienia w szpitalu w Ostrołęce do końca stycznia nie będzie zaszczepionych w terminie. Czyli będą wciąż ryzykować własne życie i podwyższać ryzyko przeniesienia infekcji COVID-19. Jak długo? - napisał na Twitterze Krzysztof Strzałkowski, radny województwa mazowieckiego.

Wyświetleń: 2418 komentarze: -
23.01.2021, 12:42r. Drukuj
Powrót


Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter