wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła zbiórkę darów dla schroniska "Canis" w Kruszewie (zdjęcia)

Zakończyła się organizowana przez Młodzieżową Radę Miasta zbiórka darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt "Canis" w Kruszewie. Udało się zebrać dwa kartony karmy, ciepłe koce i pościele. Po przekazaniu darów młodzieżowi radni wybrali się z podopiecznymi schroniska na zimowy spacer. 

Od poniedziałku 8 lutego br., przez najbliższe dwa tygodnie, w Urzędzie Miasta Ostrołęki wystawiony był specjalny pojemnik do którego można było wkładać dary na rzecz schroniska "Canis" w Kruszewie. Organizatorem akcji była Młodzieżowa Rada Miasta.

Reklama

- W piątek zakończyliśmy naszą zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska Canis w Kruszewie - udało nam się zebrać dwa kartony jedzenia dla czworonogów oraz koce i pościele. Dziś nasz opiekun Paweł Niewiadomski - Klub Radnych "Nasza Ostrołęka" oraz Julia Lenkiewicz i Bartosz Śnieciński dostarczyli zebrane rzeczy do schroniska, udało się też zabrać psy na spacer. Dziękujemy wszystkim darczyńcom - poinformowała na Facebooku Młodzieżowa Rada Miasta.

To kolejna ostrołęcka akcja skierowana na pomoc dla zwierząt ze schroniska. Takie wsparcie jest niezwykle ważne szczególne w okresie zimowym, ale mile widziana jest też pomoc przez cały rok. Młodzi radni zapewnili, że gdy sytuacja na to pozwoli zorganizują zbiórkę na dużo większą skalę.

Fot. Młodzieżowa Rada Miasta/Facebook

Odsłon: 831 komentarze: 0
11:31, 22.02.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter