wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

178 odnotowanych wykroczeń i 155 zbyt szybkich kierowców

W ciągu ostatniego tygodnia policyjna grupa "Speed" ujawniła 178 wykroczeń na drogach miasta i powiatu ostrołęckiego, 155 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. Nie zabrakło kierowców, którzy w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekraczali dozwoloną prędkość. 

Policjanci z Ostrołęki, którzy wchodzą w skład Mazowieckiej Grupy Speed podsumowali miniony tydzień.

Reklama

- Podczas tygodniowych działań policjanci z ostrołęckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach Mazowieckiej Grupy Speed na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego odnotowali 178 wykroczeń popełnionych przez kierowców. 155 z nich dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkość - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Nie zabrakło kierowców, którzy pomimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość.

Reklama

- W związku z tym zatrzymano pięć blankietów prawa jazdy. Dodatkowo głównie z uwagi na zły stan techniczny pojazdów zatrzymano siedem dowodów rejestracyjnych - informuje rzecznik Żerański.

Dalsze działania w tym zakresie będą kontynuowane.

Grupa powstała, aby walczyć z agresywnymi zachowaniami na drogach. Wszędzie, gdzie dochodzi do wykroczeń i poważnych zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu, kierowani są mundurowi grupy "Speed". W skład grupy wchodzą najbardziej doświadczeni funkcjonariusze.

Odsłon: 665 komentarze: 1
13:52, 22.02.2021r. Drukuj
Powrót


Wacek @ 07:58, 23.02.2021

IP: 109.206...237

Kierowani sa tam, gdzie mozna schowac sie w krzakach lub ograniczenie jest specjalnie zrobione. Lepiej łapac w Borowcach lub na obwodnicy, bo tam bezwglednie powinno byc 50km/h hahaha

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter