wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Motylki" wracają do pracy. Zobacz efekty ich kreatywności i wspólnych działań (zdjęcia)

Warsztat Terapii Zajęciowej "Motyki", prowadzony przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, wznawia pracę. Pandemia koronawirusa i obostrzenia związane z bezpieczeństwem sprawiły, że osoby niepełnosprawne korzystające z tej formy wsparcia, jakiś czas nie mogły spotykać się na zajęciach.

W oczekiwaniu na powrót do normalności i przede na wszystkich na powrót podopiecznych, w pomieszczeniach OSON przy ulicy Mazowieckiej udało się przeprowadzić niewielkie remonty i odmalowanie ścian. Podopieczni WTZ "Motylki" też nie próżnowali w domach i szlifowali swoje umiejętności oraz talenty plastyczne. Teraz nadszedł czas, że znów wracają do wspólnych spotkań i pracy twórczej. W mediach społecznościowych zamieścili już efekty działalności twórczej i kreatywności.

Reklama

Dzięki WTZ "Motylki" osoby niepełnosprawne z Ostrołęki, niezdolne do podjęcia pracy, mają możliwość rehabilitacji społecznej i zawodowej poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju zajęciach terapeutycznych i warsztatowych, uczą się samodzielności, wykonania czynności życia codziennego, zaradności osobistej, czynnego uczestnictwa w życiu społecznym, ale nie tylko. Jest to także ogromna szansa odkrywania talentów, rozwijanie umiejętności budowania poczucia własnej wartości. Dzięki codziennej aktywności podopieczni WTZ "Motylki" są niezwykle radośni, otwarci, kochają życie. Podczas warsztatów niepełnosprawni tworzą, wkładając w to całe swoje serce, niezwykłe prace, które można nabyć w bardzo okazyjnych cenach między innymi podczas znanych w Ostrołęce kiermaszy.

Reklama

Zobaczcie, jak piękne prace są dziełem rąk "Motylków".

Fot. WTZ "Motylki"/Facebook

Odsłon: 1397 komentarze: 1
15:44, 22.02.2021r. Drukuj
Powrót


mama @ 12:42, 23.02.2021

IP: 176.109...100

,


a jakie odstępy zachowane !,

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter