niedziela, 16 maja 2021 r., imieniny Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Śmiertelny wypadek koło Czarni. Nie żyją dwie osoby! (zdjęcia, aktualizacja)

Dwie osoby nie żyją, a trzy zostały ranne w zderzeniu osobowego audi i tira.

Do wypadku doszło w piątkowe popołudnie kilka minut przed godz. 17.00. We wsi Surowe (gm. Czarnia) samochód osobowy zderzył się z tirem.

Reklama

Nie żyją dwie osoby, a trzy zostały ranne. Akcja ratownicza wciąż trwa. Czekamy na szczegóły i komunikat policji.

Na razie nie wiadomo kto zawinił. Gdy doszło do wypadku, na drodze panowały trudne warunki. Wiał silny wiatr i padał śnieg.

Do tragedii doszło dokładnie na granicy powiatów ostrołęckiego i przasnyskiego w pobliżu wsi Surowe na drodze wojewódzkiej łączącej Myszyniec i Chorzele. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do późnych godzin nocnych.

Aktualizacja

Znamy już wstępne ustalenia policjantów.

Reklama

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierowca audi 80, jadąc od strony Chorzel w kierunku Myszyńca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki Scania - mówi asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Autem osobowym podróżowało pięć osób. Kierowca i jeden z pasażerów zginęli na miejscu. Pozostała trójka pasażerów trafiła do szpitala. Kierowcy tira nic się nie stało.

- W miejscu wypadku tworzy się duży korek. Policjanci i strażacy intensywnie pracują nad wyznaczeniem dogodnego objazdu. Prosimy kierowców o cierpliwość oraz ostrożną jazdę. Warunki na drogach w naszym regionie są bardzo trudne. Obfite opady marznącego śniegu powodują, że drogi są bardzo śliskie - dodaje asp. Kolator.

Za zdjęcia dziękujemy czytelnikom.

Wyświetleń: 73476 komentarze: -
19.03.2021, 18:03r. Drukuj
Powrót