poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zderzenie na rondzie przy McDonald's (zdjęcia)

Młody kierowca forda był tak niecierpliwy, że postanowił na rondzie wyprzedzić ciężarówkę. Manewr zakończył się zderzeniem. Za swój wyczyn 20-latek otrzymał 450-złotowy mandat i punkty karne. Dodatkowo będzie musiał na własny koszt naprawić rozbite auto.

Do zdarzenia doszło w piątek kilka minut po godz. 16.00 na rondzie im. Księcia Siemowita III w Ostrołęce. O szczegóły zapytaliśmy asp. Krzysztofa Kolatora z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

- 54-letni kierowca ciężarówki, mieszkaniec powiatu pułtuskiego z ul. Mostowej wjechał na rondo. W tym czasie, osobowym fordem, od strony ul. Obozowej, na rondo wjechał również 20-letni mieszkaniec lipnowskiego, który próbował wyprzedzić ciężarówkę - mówi asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Młody kierowca prawą stroną pojazdu uderzył w ciężarówkę. Za spowodowanie kolizji policjanci nałożyli na 20-latka 450-złotowy mandat oraz dopisali na jego koncie sześć punktów karnych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja apeluje o ostrożność.

- Przypominamy o zachowaniu bezpiecznych odstępów od innych uczestników ruchu oraz szczególną ostrożność podczas poruszania się po rondach, skrzyżowaniach i w pobliżu przejść dla pieszych - dodaje asp. Kolator.

Wyświetleń: 16763 komentarze: -
26.03.2021, 17:19r. Drukuj
Powrót