poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dachowanie w wodzie (zdjęcia)

W przydrożnym rowie zakończył sobotnią przejażdżkę kierowca forda focusa. W Borawem (gm. Rzekuń) osobowe auto na numerach z powiatu ostrołęckiego wypadło z drogi, wjechało do przydrożnego rowu i dachowało. Kierowca miał dużo szczęścia. Auto nie nadaje się już niestety do dalszej jazdy.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie przed godz. 14.00 w Borawem, na drodze łączącej Ostrołękę i Goworowo. O szczegóły zapytaliśmy asp. Krzysztofa Kolatora z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

- Kierując fordem 67-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na jednym z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Mężczyzna podróżował sam, był trzeźwy - mówi asp. Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Rozbite auto wyciągnął z rowu ciągnik rolniczy. Seniorowi, który kierował fordem, nic się nie stało. Za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze policjanci ukarali go 50-złotowym mandatem. Mundurowi apelują o ostrożność.

- Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu. Sucha jezdnia nie oznacza, że jesteśmy bardziej bezpieczni. W każdej chwili na drogę mogą wybiec dzikie zwierzęta lub pojawić się nagłe przeszkody - dodaje asp. Kolator.

Zobacz zdjęcia:
Dachowanie na trasie Ostrołęka-Goworowo

Więcej zdjęć: Dachowanie na trasie Ostrołęka-Goworowo

Wyświetleń: 15259 komentarze: -
27.03.2021, 15:14r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter