sobota, 8 maja 2021 r., imieniny Stanisława, Lizy, Dezyderii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

16-latka wciąż walczy o życie. Potrzebna krew (zdjęcia)

Strażacy ochotnicy z Czarni proszą o krew dla poszkodowanej w tragicznym wypadku w Surowem 16-letniej Wiktorii. Nastolatka była pasażerką audi, które wjechało pod tira. W wypadku zginęły dwie osoby. 16-latka wciąż walczy o życie w szpitalu dziecięcym w Olsztynie.

W czołowym zderzeniu audi z tirem, do którego doszło w piątek 19 marca w Surowem (gm. Czarnia), zginęły dwie osoby: 19-letni kierowca i 18-letnia pasażerka. Audi 80 podróżowała grupa pięciorga nastolatków.

Reklama

Z policyjnych ustaleń wynika, że za kierownicą audi 80 siedział 19-letni mężczyzna. Autem podróżowały kobiety w wieku 18 i 17 lat oraz dwie osoby w wieku 16 lat. 19-letni kierowca audi i 18-letnia pasażerka zginęli na miejscu.

Jak ustalili policjanci, 19-letni kierowca audi 80, jadąc od strony Chorzel w kierunku Myszyńca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czoło z jadącą z naprzeciwka ciężarówką marki Scania. Autem osobowym podróżowało pięć osób. Kierowca i jedna z pasażerek zginęli na miejscu. Pozostałe trzy osoby trafiły do szpitala. Podróżujący audi pochodzili z pobliskiej wsi w powiecie ostrołęckim. Kierowcy tira nic się nie stało.

Krew dla nastolatki

O życie wciąż walczy 16-letnia Wiktoria. Strażacy ochotnicy z Czarni proszą o krew dla poszkodowanej w wypadku.

- Wiktoria przebywa w Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie, krew można oddać w dowolnym miejscu w Polsce podając dane: Wiktoria Grzeszczyk Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

Więcej o tym zdarzeniu:

To byli nastolatkowie! Dwie ofiary śmiertelne wypadku koło Czarni (aktualizacja)

Śmiertelny wypadek koło Czarni. Nie żyją dwie osoby! (zdjęcia, aktualizacja)

Zdjęcie główne: OSP Chorzele.

Wyświetleń: 29718 komentarze: -
27.03.2021, 17:43r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter