poniedziałek, 10 maja 2021 r., imieniny Antoniego, Antonina, Izydora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Znany aktor Artur Barciś przyjął szczepionkę w małej wsi Żelazna Rządowa, 40 km od Ostrołęki (zdjęcia)

Artur Barciś odwiedził powiat przasnyski. Znany aktor teatralny, filmowy i serialowy przyjechał do małej miejscowości Żelazna Rządowa w gminie Jednorożec, aby przyjąć szczepionkę przeciwko COVID-19. Podróżował od domu 140 kilometrów, bo tak skierował go system Narodowego Programu Szczepień!

Jak przyznał aktor, dla niego podróż nie była problemem, po prostu wsiadł w samochód i przyjechał pod wskazany adres. Sytuacja pokazuje jednak, że system nie działa prawidłowo i coś należy szybko poprawić. W tym przypadku błąd systemu stał się impulsem do serii bardzo pozytywnych zdarzeń.

Reklama

Mieszkańcy małej miejscowości bardzo się ucieszyli z odwiedzin tak zacnej postaci i gorąco powitali aktora. Wydarzeniu towarzyszyli także reporterzy i dziennikarze z wielu ogólnopolskich mediów. O szczepieniu Artura Barcisia szybko zrobiło się głośno, bo sprawę relacjonowały duże stacje telewizyjne jak TVN - w głównym wydaniu "Faktów", internetowe serwisy informacyjne, a nawet portale plotkarskie jak Pudelek.pl.

Z Arturem Barcisiem spotkał się wójt gminy Jednorożec Krzysztof Iwulski. Zdjęcia ze znanym i lubianym aktorem, którego wielu mieszańców zna doskonale chociażby z seriali "Ranczo" czy "Miodowe lata", chciało zrobić sobie z aktorem pamiątkowe zdjęcie. Sam aktor uważa, że warto było jechać, chociaż zaznaczył, że to poważny błąd systemu.

- Warto było, chociaż uważam, że to błąd systemu i nie wszyscy mają takie możliwości. Ja po prostu wsiadłem w samochód i przyjechałem - mówił dla "Faktów" TVN Artur Barciś.

Reklama

Aktor ciężko przeszedł w minionym roku COVID-19, dlatego dla niego szczepienie to sprawa oczywista.

- Chce się upewnić, że te przeciwciała będę miał dzięki tej szczepionce. Najważniejsze, aby ich mieć jak najwięcej. A szczepionka, przynajmniej na jakiś czas, to gwarantuje. Dla mnie szczepienie jest absolutnie oczywiste - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską.

Błąd systemu nieoczekiwanie zaowocował serią pozytywnych zdarzeń. Wieś Żelazna Rządowa, położona zaledwie 40 km od Ostrołęki, przygotowała dla aktora gorące powitanie - było spotkanie z lokalnym Kołem Gospodyń Wiejskich, wójtem gminy Jednorożec oraz starostą przasnyskim, nie zabrakło też lokalnej, kurpiowskiej gościnności, poczęstunku i upominków m.in., w postaci maseczki z kurpiowskim motywem, która bardzo się aktorowi spodobała.

Reklama

Zobacz też:

Artur Barciś odwiedził powiat przasnyski. Narodowy Program Szczepień wysłał go na wycieczkę do gm. Jednorożec

Artur Barciś ZASZCZEPIŁ SIĘ na koronawirusa... 140 kilometrów od Warszawy (ZDJĘCIA)

Zobacz zdjęcia:
Artur Barciś zaszczepił się w gminie Jednorożec

Więcej zdjęć: Artur Barciś zaszczepił się w gminie Jednorożec

Wyświetleń: 13205 komentarze: -
02.04.2021, 08:50r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter