sobota, 15 maja 2021 r., imieniny Zofii, Nadziei, Berty

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostatnie pożegnanie Łukasza Chełstowskiego. Były race i świecki pogrzeb (zdjęcia)

Rodzina, znajomi i bliscy pożegnali w sobotę 3 kwietnia zmarłego przedwcześnie w wieku 35 lat Łukasza Chełstowskiego - pracownika Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego i wiernego kibica Legii Warszawa. Koledzy z trybun odpalili na cmentarzu race, by pożegnać zmarłego przyjaciela.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się w kaplicy Cmentarza Komunalnego w Ostrołęce. Łukasz Chełstowski przegrał walkę z koronawirusem. Przez kilka dni walczył o życie podłączony do respiratora.

Reklama

W ostatniej drodze towarzyszyła mu najbliższa rodzina, znajomi, współpracownicy z Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego i przyjaciele z grupy wiernych kibiców Legii Warszawa z Ostrołęki i okolic. W Ostrołęckim Przedsiębiorstwie Komunalnym pracował jako kierownik Wydziału Logistyki.

Łukasz Chełstowski zaliczał się także do grona zaufanych osób prezydenta Łukasza Kulika. Włodarz we wzruszających słowach pożegnał go na Facebooku.

- Wiele osób czuje ból, smutek oraz odebraną szansę na ostatnie pożegnanie. W związku z tym każdy, kto chciałby indywidualnie pożegnać Łukasza, może napisać kilka zdań od siebie, i przesłać do mnie. Wasze listy zostaną odczytane podczas ceremonii pogrzebowej. Jeśli chcecie pożegnać go bardziej osobiście, napiszcie list który zabierze ze sobą. Uroczystość będzie miała charakter świecki. 

Łukasz Chełstowski zmarł we wtorek 30 marca. Miał 35 lat. 

W naszym serwisie sportowym piękne pożegnanie kolegi przedstawił Michał Małkowski w publikacji "Odszedł wielki kibic Legii i Narwi. Wspomnienie 'Chełsty'".

Uroczystości pogrzebowe odbyły się w sobotę 3 kwietnia. Ciało zmarłego spoczęło na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Ostatnia droga Łukasza Chełstowskiego

Więcej zdjęć: Ostatnia droga Łukasza Chełstowskiego

Wyświetleń: 54537 komentarze: -
03.04.2021, 14:15r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter