sobota, 17 kwietnia 2021 r., imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Młodzieżowa Rada Miasta upamiętni legendarnego muzyka. Przed Ostrołęckim Centrum Kultury zapalą znicze dla Krzysztofa Krawczyka

Muzyka Krzysztofa Krawczyka łączyła pokolenia i trafiała do serc zarówno starszych, jak i młodszych słuchaczy. Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki chce upamiętnić zmarłego w poniedziałek legendarnego wokalistę i organizuje akcję, która polega na zapaleniu zniczy przed Ostrołęckim Centrum Kultury. 

Śmierć wykonawcy kultowych piosenek "Mój przyjacielu" i "Bo jesteś Ty" wstrząsnęła fanami. Jego utwory śpiewali również ludzie młodzi. Pamięć o wykonawcy chcą uczcić młodzieżowi radni.

Reklama

- Pokażmy, że odejście tak wielkiej osobistości jest stratą dla każdego pokolenia Polaków, także młodego. W Ostrołęce miejsce, w którym zostawimy znicz to Ostrołęckie Centrum Kultury - przed głównym wejściem - informuje Młodzieżowa Rada Miasta.

Krzysztof Krawczyk urodził się 8 września 1946 r. w Katowicach. W latach 1963-1973 i 1976 był wokalistą zespołu Trubadurzy, od 1973 rozpoczął karierę solową. Wypromował dziesiątki przebojów - "Jak minął dzień", "Byle było tak" i "Pamiętam ciebie z tamtych lat". Piosenką "Pogrążona we śnie Natalia" wygrał Festiwal w Opolu. Koncertował także poza granicami Polski. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia.

Akcja "Zapal znicz dla Krzysztofa Krawczyka" będzie trwała od 6 do 9 kwietnia. Więcej informacji znajduje się na Facebooku.

Odsłon: 888 komentarze: 1
09:18, 06.04.2021r. Drukuj
Powrót


Maria @ 11:43, 06.04.2021

IP: 185.166...171

Brawo młodzi, bo przecież to nieprawda co wczoraj chlapnął Duda.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót