poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rozświetl swój ogród na wiosnę z produktami Ledin

Dobrze zaprojektowany ogród to wspaniałe dopełnienie każdej posesji. Początek wiosny to idealny czas, by zadbać o odświeżenie przydomowych rabatek i wprowadzenie drobnych zmian w aranżacji ogrodu, w tym także w oświetleniu. Z pomocą w wyborze najlepszych lamp ogrodowych przychodzi Ledin.

Firma Ledin przygotowała specjalnie dla swoich klientów przegląd najlepszych i niezawodnych lamp ogrodowych.

Przegląd najlepszych lamp ogrodowych Ledin

Wybór lampy do ogrodu uzależniony jest przede wszystkim od całej aranżacji naszej przestrzeni, a także funkcji, jakie ma ona pełnić. Chcąc subtelnie podświetlić ścieżki ogrodowe, warto wybrać nowoczesne oprawy oświetleniowe z linii Vadra, które doskonale sprawdzą się również jako kinkiety montowane na ścianach domu. Wśród modeli godnych uwagi można znaleźć oprawy elewacyjne.

Pozostając przy aranżacji ściennej, warto zatrzymać się też na nowoczesnych girlandach, sterowanych za pomocą aplikacji Tuya, które subtelnie oświetlą cały budynek i wprowadzą do ogrodu przytulny klimat.

W ofercie firmy Ledin znajdziemy największy wybór taśm uniwersalnych LED - aż 140 różnych modeli, wśród których do wyboru mamy m.in. taśmy do użytku zewnętrznego z klasą szczelności IP67. W połączeniu z profilami anodowanymi idealnie zaprezentują się w każdej ogrodowej altance.

Hitem ostatnich sezonów są profile liniowe Linea20, które umożliwiają tworzenie lamp zwieszanych z ciągłą linią światła, a także profile przeznaczone do zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych.

Oświetlając ogród, warto pamiętać również o dekoracji schodów, do czego doskonale nadaje się dyskretny profil aluminiowy do taśm LED. Idealnym rozwiązaniem do podświetlenia wszelkiego rodzaju narożników, zewnętrznych i wewnętrznych, jest zastosowanie profilu LED Uni-Tile12, który montowany jest pod płytkowo.

Zapraszamy,

Ledin Salon Sprzedaży

Tobolice, ul. Dębowa 1

pn.-pt. 8.00-16.00, sob. 8.00-14.00

www.ledin.pl

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2905 komentarze: -
06.04.2021, 10:18r. Drukuj
Powrót