poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Dariusz Karnicki, lat 45, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w czwartek 8 kwietnia o godz. 14.00 w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).

Mieczysław Banasiak, lat 64, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w środę 7 kwietnia o godz. 17.00 w kościele pw. Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Anna Ochenkowska, lat 68, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w poniedziałek 5 kwietnia w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Żebrach-Perosach.

Reklama

Celina Mazurkiewicz, lat 71, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w środę 7 kwietnia o godz. 14.00 w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Janusz Drewnowski, lat 74, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w środę 31 marca w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce(Fara).

Edward Sobieski, lat 76, nabożeństwo żałobne zostało odprawione we wtorek 6 kwietnia w kościele pw. św Ducha w Kadzidle.

Reklama

Tadeusz Opęchowski, lat 76, nabożeństwo żałobne zostało odprawione we wtorek 6 kwietnia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Jerzy Kandybowicz, lat 78, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w czwartek 8 kwietnia o godz. 11.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Borawem.

Kazimierz Zięba, lat 84, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w środę 31 marca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Reklama

Jerzy Sawicki, lat 84, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek 9 kwietnia o godz. 12.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Irena Drężewska, lat 88, nabożeństwo żałobne zostało odprawione we wtorek 6 kwietnia w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).

Tadeusz Kamiński, lat 89, nabożeństwo żałobne zostało odprawione w środę 7 kwietnia o godz. 10.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Wyświetleń: 29586 komentarze: -
06.04.2021, 11:31r. Drukuj
Powrót