czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zderzenie forda z audi. Młody kierowca wymusił pierwszeństwo (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu byłą przyczyną zderzenia drogowego, do którego doszło dziś w nocy na rondzie im. Edwarda Kupiszewskiego w Ostrołęce. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawcę ukarano mandatem i punktami karnymi.

Dyżurny otrzymał zgłoszenie kilkanaście minut po północy we wtorek 6 kwietnia.

Reklama

Osoba zgłaszająca poinformowała, że doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych, a jeden z nich jest poważnie uszkodzony. Na miejsce skierowano policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, jadący fordem ul. Bohaterów Warszawy 24-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu audi 40-latkowi, który poruszał się ul. 11 Listopada. Obaj mężczyźni są mieszkańcami powiatu ostrołęckiego - informuje podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

Kierujący fordem otrzymał mandat karny w wysokości 500 złotych, a do jego konta kierowcy zostało dopisanych sześć punktów karnych.

Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń.

- Prosimy o zachowanie ostrożności. Dojeżdżając do skrzyżowania wcześniej zmniejszmy prędkość i dokładnie upewnijmy się, czy wjazd na nie będzie bezpieczny - dodaje rzecznik Żerański.

Fot. KMP w Ostrołęce

 

Wyświetleń: 7506 komentarze: -
06.04.2021, 12:05r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter