sobota, 17 kwietnia 2021 r., imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ponad 60 skontrolowanych pojazdów i 42 zbyt szybkich kierowców. Piraci drogowi na celowniku policyjnej grupy Speed

Podczas minionego tygodnia policjanci z ostrołęckiej drogówki, wchodzący w skład mazowieckiej grupy Speed na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego skontrolowali 66 pojazdów, z których aż 42 przekroczyło dozwoloną prędkość. Mundurowi zatrzymali blankiety prawa jazdy czterem zbyt szybkim kierowcom. 

W ubiegłym tygodniu na lokalnych drogach nie zabrakło nieodpowiedzialnych kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Ich zapędy studziła mazowiecka grupa Speed.

Reklama

- Podczas tygodniowych działań policjanci z ostrołęckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach mazowieckiej grupy Speed na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego skontrolowali 66 pojazdów, z których aż 42 przekroczyło dozwoloną prędkość. Dodatkowo 4 z nich przekroczyło ją ponad dwukrotnie w obszarze zabudowanym, dlatego zgodnie z obowiązującymi przepisami zatrzymano im prawo jazdy na okres 3 miesięcy.  Ponadto funkcjonariusze wykryli 22 innych wykroczeń. Dodatkowo z uwagi na zły stan techniczny pojazdów zatrzymano dwa dowody rejestracyjne - informuje podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Policyjna grupa Speed, w skład której wchodzą najbardziej doświadczeni funkcjonariusze ruchu drogowego, powstała, aby zwalczać agresywne zachowania na drogach. Rejon ich działania nie ogranicza się do terenu jednego powiatu, dlatego pojawiają się wszędzie tam, gdzie ich obecność jest potrzebna.

Policjanci zapewniają, że będą kontynuować swoje działania na drogach Ostrołęki i powiatu.

Odsłon: 992 komentarze: 1
12:13, 06.04.2021r. Drukuj
Powrót


Jan Podlaski @ 15:52, 06.04.2021

IP: 64.42...226

Ściek to jedyne określenie na portal Moja Ostrołeka.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót