sobota, 17 kwietnia 2021 r., imieniny Roberta, Rudolfa, Stefana

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Trwa naprawa chodnika przy ulicy Dywizjonu 303 na osiedlu Wojciechowice (zdjęcia)

Pracownicy Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce naprawiają chodnik wraz ze schodami przy ul. Dywizjonu 303 na osiedlu Wojciechowice. Ekipa wykorzystuje do tego celu kostkę brukową pochodzącą z rozbiórki. Zadanie poprawi estetykę tego miejsca.

W budynku, przed którym trwają prace, w 2020 roku wyremontowano pomieszczenia na użytek Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności. Prezydent miasta podjął decyzje, aby poprawić także stan schodów oraz ciągu pieszego tuż przed obiektem.

Reklama

- W 2020 r. odremontowaliśmy pomieszczenia w budynku przy ul. Dywizjonu 303 na potrzeby Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności w Ostrołęce. Aby w pełni zapewnić komfort osobom z niepełnosprawnościami, podjąłem decyzję o odnowieniu chodnika przed budynkiem. Mam nadzieję, że po przeprowadzce pracowników do nowej siedziby budynku będzie funkcjonalnie, praktycznie, przestronnie, nowocześnie i bezpiecznie. A przede wszystkim będą to warunki dostosowane do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami - informuje prezydent Łukasz Kulik.

Zobacz zdjęcia z prowadzonych prac.

Fot. UM Ostrołęka

Odsłon: 944 komentarze: 1
14:35, 06.04.2021r. Drukuj
Powrót


aa @ 19:41, 07.04.2021

IP: 178.42...1

Kolejna duża inwestycja w naszym mieście, brawo , chodnik ze starej kostki taki starobruk smile smile

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót