wtorek, 18 maja 2021 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Trwa naprawa chodnika przy ulicy Dywizjonu 303 na osiedlu Wojciechowice (zdjęcia)

Pracownicy Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce naprawiają chodnik wraz ze schodami przy ul. Dywizjonu 303 na osiedlu Wojciechowice. Ekipa wykorzystuje do tego celu kostkę brukową pochodzącą z rozbiórki. Zadanie poprawi estetykę tego miejsca.

W budynku, przed którym trwają prace, w 2020 roku wyremontowano pomieszczenia na użytek Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności. Prezydent miasta podjął decyzje, aby poprawić także stan schodów oraz ciągu pieszego tuż przed obiektem.

Reklama

- W 2020 r. odremontowaliśmy pomieszczenia w budynku przy ul. Dywizjonu 303 na potrzeby Powiatowego Zespołu Orzekania o Niepełnosprawności w Ostrołęce. Aby w pełni zapewnić komfort osobom z niepełnosprawnościami, podjąłem decyzję o odnowieniu chodnika przed budynkiem. Mam nadzieję, że po przeprowadzce pracowników do nowej siedziby budynku będzie funkcjonalnie, praktycznie, przestronnie, nowocześnie i bezpiecznie. A przede wszystkim będą to warunki dostosowane do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami - informuje prezydent Łukasz Kulik.

Zobacz zdjęcia z prowadzonych prac.

Fot. UM Ostrołęka

Wyświetleń: 1021 komentarze: -
06.04.2021, 14:35r. Drukuj
Powrót