wtorek, 18 maja 2021 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policjanci z Ostrołęki odzyskali skradzione rowery. Podejrzany 39-latek usłyszał już zarzuty

Odzyskane dwa rowery i zatrzymany mężczyzna podejrzany o ich kradzież - to bilans działań ostrołęckich kryminalnych. 39-latek został osadzony w policyjnym areszcie, wczoraj usłyszał już zarzuty kradzieży i przyznał się do ich popełnienia. Jednoślady dziś zostaną zwrócone właścicielom.

W ostatnim czasie ostrołęccy policjanci otrzymali zgłoszenia dotyczące dwóch rowerów.

- Pierwszy jednoślad został skradziony 25 marca z jednej posesji na terenie miasta, natomiast drugi w minioną niedzielę sprzed jednego z bloków. W tym przypadku rower posiadał zabezpieczenie w postaci zapięcia. Łączna wartość skradzionych rowerów wyniosła 1 tys. 400 złotych - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

Od razu po otrzymanym zgłoszeniu sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy.

- Policjanci ustalili szczegóły kradzieży i rozpoczęli działania. Krok po kroku sprawdzali wszystkie informacje, które mogły przyczynić się do zatrzymania sprawcy. Już pierwsze ustalenia wskazywały na to, że może pochodzić z terenu naszego miasta. Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość podejrzewanego o kradzież i miejsce, gdzie może on przebywać - informuje podkom. Tomasz Żerański.

Zatrzymanie mężczyzny miało miejsce w niedzielę 4 kwietnia.

Reklama

- Po wykonanych czynnościach 39-latek został osadzony w policyjnym areszcie, wczoraj  usłyszał zarzuty kradzieży i przyznał się do ich popełniania. Co ważne policjanci odzyskali już skradzione jednoślady, które jeszcze dziś zostaną zwrócone właścicielom - dodaje rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Fot. KMP w Ostrołęce

Wyświetleń: 2287 komentarze: -
07.04.2021, 11:39r. Drukuj
Powrót