poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zmiana terminu spektaklu dla dzieci "Mała syrenka"

Ostrołęckie Centrum Kultury poinformowało o zmianie terminu spektaklu dla dzieci "Mała syrenka". Pierwotnie przedstawienie miało odbyć się 18 kwietnia. Z powodu przedłużających się obostrzeń wydarzenie zostało przełożone na 30 maja. Jednocześnie OCK informuje, że już zakupione bilety zachowują ważność.

"Mała syrenka" to teatralna adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena opowiada o młodej syrence, dorastającej w królestwie pół ludzi i pół ryb, którego władcą jest jej ojciec.

Reklama

-  Tytułowa bohaterka wkracza w okres dojrzewania i buntu, pragnie doświadczyć tego, co nieznane, obce, niezwykłe dla jej podwodnego świata. W dniu swoich urodzin łamie podstawową zasadę i wypływa na zewnątrz. Zachwyca się słońcem, tańcem i spotyka księcia. Okazuje się jednak, że ten świat nie jest perfekcyjny, a ludzie zapomnieli, jak żyć w zgodzie z naturą - czytamy w zapowiedzi spektaklu.

Spektakl "Mała syrenka" w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora w Łomży odbędzie się 30 maja 2021 r. o godzinie 12.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Bilet 7 zł - dla dziecka i 15 zł - dla osoby dorosłej.

Fot. OCK

Wyświetleń: 727 komentarze: -
17.04.2021, 00:02r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter