poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Makabryczny wypadek na granicy powiatów. W samochodzie spłonął 30-latek

Do niewiarygodnej tragedii doszło w sobotni wieczór w naszym powiecie. Rozpędzone auto rozerwało metalowe bariery ochronne, które przebiły samochód na wylot (!). W pojeździe wybuchł ogień, w płomieniach którego spłonął 30-letni kierujący.

Reklama

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 21.00 we wsi Grądzkie (gm. Łyse) w pobliżu granicy powiatów ostrołęckiego i szczycieńskiego. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. O szczegóły zapytaliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący oplem vectrą, jadąc od wsi Warmiak w kierunku miejscowości Dąbrowy, stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na lewe pobocze, uderzył w znak drogowy oraz w metalowe bariery ochronne. Kierowca zginął na miejscu, a auto stanęło w płomieniach - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak się dowiedzieliśmy, bariery ochronne zostały rozerwane. Długa, metalowa konstrukcja przebiła auto na wylot przez całą długość samochodu (!). Kierowca prawdopodobnie zginął na miejscu, zanim jeszcze jego ciała dosięgnęły płomienie ognia. Wrak auta został zabezpieczony do dalszych badań.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Wyświetleń: 26738 komentarze: -
25.04.2021, 16:19r. Drukuj
Powrót