poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Gościnne występy młodego kierowcy z powiatu. Uszkodził ciężarówką dwa budynki! Tłumaczył się nawigacją

Dwa wysokie mandaty i punkty karne to konsekwencje dla kierowcy ciężarówki z naszego powiatu. 24-latek w Rogalowie zignorował znak zakazu i jadąc drogą gruntową uszkodził naczepą samochodu dachy dwóch budynków, a na koniec zablokował przejazd. Tłumaczył policjantkom, że tak poprowadziła go nawigacja.

Zdarzenie miało miejsce 27 kwietnia w nocy. Kierowca samochodu ciężarowego marki Man, 24-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc do jednego z dużych zakładów produkcyjnych na terenie gminy Nałęczów, pomylił drogę.

Reklama

- Kierując się nawigacją, w Rogalowie wjechał na drogę gruntową, tym samym ignorując znak drogowy informujący o zakazie wjazdu dla samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony. Próbując przejechać dalej, uszkodził dachy dwóch budynków gospodarczych znajdujących się w pobliżu drogi oraz naczepę swojego samochodu. Ostatecznie zablokował drogę, nie mogąc wyjechać ani cofnąć. Konieczne było wezwanie służb - informuje podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z  Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Policjantki z Nałęczowa, które przyjechały na miejsce, wysłuchały tłumaczenia o nawigacji, kończąc sprawę dwoma mandatami karnymi na łączną kwotę tysiąca złotych. Ponadto konto kierowcy zasiliło pięć punktów karnych.

Reklama

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Puławach

Wyświetleń: 20945 komentarze: -
29.04.2021, 09:03r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter