poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak szybko i anonimowo zbadać swoją trzeźwość? KMP w Ostrołęce przypomina o możliwości korzystania z nowoczesnego alkomatu

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce przypomina o możliwości korzystania z nowoczesnego alkomatu znajdującego się w holu komendy. Przebadanie się nim daje stuprocentową pewność, że możemy prowadzić pojazd. Dzięki takiej odpowiedzialnej postawie my oraz inni użytkownicy dróg będziemy bezpieczni.

Nowoczesny alkomat sprawia, że każda osoba może w szybki i wygodny sposób samodzielnie zbadać swoją trzeźwość. Obsługa alkotestu jest bardzo prosta. 

Reklama

- W związku z rozpoczynającym się długim weekendem przypominamy, że w holu ostrołęckiej komendy jest zamontowany nowoczesny alkomat, dzięki któremu każdy samodzielnie może sprawdzić swoją trzeźwość. Urządzenie jest dostępne dla mieszkańców przez całą dobę i łatwe w obsłudze. Ponadto informujemy, że funkcjonariusze z Ostrołęki stale prowadzą działania związane z kontrolą trzeźwości zarówno na głównych trasach, jak również lokalnych drogach - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Należy pamiętać, że nawet na drugi dzień od spożycia alkoholu w naszym organizmie może znajdować się niedozwolona dawka alkoholu.

Reklama

- Pamiętajmy, że wsiadanie za kierownicę po alkoholu jest jedną z najgorszych decyzji, jaką możemy podjąć w naszym życiu. Niesie za sobą nie tylko odpowiedzialność karną, ale i moralną. Pijani kierowcy to potencjalni zabójcy na drogach - dodaje podkom. Tomasz Żerański.
Odsłon: 688 komentarze: 0
09:11, 03.05.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter