poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce wyśle bezpłatnie skany artykułów z czasopism

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza mieszkańców miasta i powiatu do skorzystania z oferty przesłania wybranych skanów z czasopism pedagogicznych i naukowych. Bibliotekarze wyślą zamówione artykułu bezpłatnie, drogą e-mailową. Materiały otrzymasz zatem bez wychodzenia z domu!

W czasie pandemii taka pomoc jest nieoceniona, szczególnie gdy materiały naukowe potrzebną są nam do napisania pracy dyplomowej czy stworzenia innego projektu.

Reklama

- Studencie! Nauczycielu! Czytelniku! Piszesz pracę licencjacką, magisterską, a może pracę na zaliczenie? Brakuje ci materiałów naukowych? Chętnie pomożemy. Możesz je mieć bez wychodzenia z domu! - piszą bibliotekarze.

Jak zamówić materiały?

Wejdź na stronę Biblioteki Pedagogicznej w Ostrołęce i otwórz zakładkę katalog Integro. Wpisz interesujące cię zagadnienie i przeszukaj zasoby biblioteki. Zanotuj: tytuł czasopisma, rok, numer i strony interesującego cię artykułu. Zamówienie wyślij na adres - czytelnia@bp.ostroleka.pl. Do zamówienia należy dopisać imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.

Reklama

- Jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem, zapraszamy do założenia jej w naszej placówce (Biblioteka Pedagogiczna ul. Piłsudskiego 38). Istnieje również możliwość wypożyczenia książek z księgozbioru podręcznego z czytelni. Serdecznie zapraszamy! - informuje biblioteka.

Odsłon: 600 komentarze: 1
09:13, 03.05.2021r. Drukuj
Powrót


asd @ 19:12, 04.05.2021

IP: 83.9...86

Cenna inicjatywa na trudne czasy. dobry przykład dla innych.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter