poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostatni dzień licytacji wyjątkowej Konstytucji RP z dedykacją marszałka Senatu (zdjęcia)

Wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak zaprasza na kolejną licytacją. W mediach społecznościowych wystawił tym razem niezwykle atrakcyjne, unikatowe przedmioty - to Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dedykacją marszałka Senatu oraz dwie piękne, kryształowe szklanki w narodowych barwach.

Podobnie jak przy poprzednich licytacjach, osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę otrzyma wygrane przedmioty. Obecnie najwyższa zaoferowana kwota przekracza nieco 2,5 tys. zł.

Reklama

- Tym razem będzie to Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej przekazana przez Marszałka Senatu RP Tomasza Grodzkiego. Na pierwszej stronie polityk, lekarz, profesor nauk medycznych oraz senator IX i X kadencji napisał osobistą dedykację dla zwycięzcy licytacji. Do Konstytucji dołączam również kryształowe szklanki, które otrzymałem od Senatora RP Jerzego Wcisła. Na niepowtarzalnych szklankach w kolorze czerwieni znajduje się napis Senat RP oraz orzeł. Przedmioty aukcji są niezwykłe, a cel szczytny, dlatego gorąco zachęcam do licytacji - pisze w mediach społecznościowych wójt Bartosz Podolak.

Zasady licytacji:

Wygrywa osoba która zaproponuje najwyższą kwotę. Pieniądze wpłacamy na konto fundacji na leczenie chorego dziecka. Potwierdzenie wysyłamy na FB, a nagrodę odbieramy w Urzędzie Gminy Rzekuń.

Reklama

- Tradycyjnie zwycięzcę zapraszam na miłą rozmowę i pyszną kawę. Otwórzmy swoje serca i pomóżmy potrzebującym! Startujemy! - zachęca włodarz gminy.

Aukcja zakończy się 3 maja 2021 roku o godzinie 20.00.

Fot. Bartosz Podolak/Facebook

Odsłon: 687 komentarze: 1
09:23, 03.05.2021r. Drukuj
Powrót


Rt @ 07:39, 04.05.2021

IP: 185.135...73

Marszałka Koperty.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót