poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Maria Kapuśniak z wyróżnieniem od marszałka. "Jestem wdzięczna losowi za to, że postawił mnie właśnie tutaj w tym szpitalu"

W ostrołęckiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie odbyło się podpisanie umów w ramach największego programu wsparcia samorządu Mazowsza. Podczas konferencji marszałek Struzik dokonał również wręczenia Dyplomu Uznania dla dr Marii Kapuśniak.

Marszałek Adam Struzik podziękował dr Marii Kapuśniak za wieloletnia pracę. Koordynator szczepień w odpowiedzi opowiedziała o początkach swojej pracy oraz okazała wyrazy wdzięczności współpracownikom.

Reklama

- Przepracowałam w szpitalu w Ostrołęce 35 lat. Jestem wdzięczna losowi za to, że postawił mnie właśnie tutaj w tym szpitalu. Kiedy przyszłam do pracy, spotkałam ludzi, którzy nauczyli mnie jak patrzeć na pacjenta i jak pracować. W naszym szpitalu wszyscy: lekarze, pielęgniarki, salowe, pracownicy administracyjni stanowią wielką rodzinę. Bardzo dziękuję za uznanie ale ono należy się przede wszystkim tym, którzy są teraz w szpitalu i ciężko pracują - mówi dr Maria Kapuśniak.

Wręczenie dyplomu uznania odbyło się w czwartek 29 kwietnia w ostrołęckiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Odsłon: 1307 komentarze: 2
09:49, 04.05.2021r. Drukuj
Powrót


bozenasek @ 15:05, 04.05.2021

IP: 79.189...246

Serdecznie gratuluję. smile

Julka @ 21:20, 04.05.2021

IP: 31.41...79

Gratuluję serdecznie!

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót