czwartek, 6 maja 2021 r., imieniny Judyty, Juranda, Benedykty

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Podsumowanie majówki na drogach - było bezpiecznie

Od początku długiego weekendu na drogi naszego miasta i powiatu skierowana była zwiększona liczba policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem na głównych trasach, ale także na drogach lokalnych. Do działań wykorzystywali laserowe mierniki prędkości oraz wideorejstrator.

Na podkreślenie wskazują bardzo dobre efekty tych działań, które są najlepsze od wielu lat.

Reklama

- Podczas minionego długiego weekendu nie zanotowano żadnego wypadku drogowego, w którym osoba zostałaby ranna lub zabita. Policjanci zatrzymali także 4 kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę na "podwójnym gazie". Zatrzymano też 5 praw jazdy kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkości ponad dwukrotnie - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dużo pracy mieli także policjanci z ostrołęckiego wydziały patrolowego, którzy podjęli kilkadziesiąt interwencji domowych.

- Związane one były głównie z konfliktami rodzinnymi i zakłóceniem ciszy nocnej. Osoby wobec których podejmowano interwencję w zdecydowanej większości znajdowały się pod wpływem alkoholu - dodaje podkom. Tomasz Żerański.

Reklama

- Odpowiedzialnym mieszkańcom jeszcze raz dziękujemy, że podczas długiego weekendu dostosowali się do apeli dotyczących szeroko pojętego bezpieczeństwa - podkreśla rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Odsłon: 380 komentarze: 0
10:45, 04.05.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót