poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Atrakcyjna praca w JBB Łyse

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łysych poszukuje kandydatów na stanowisko menadżer ds. kluczowych klientów rynku Horeca. Do obowiązków należeć będzie m.in. monitorowanie rynku gastronomicznego, pozyskiwanie nowych klientów oraz analiza rynku i raportowanie pod kątem konkurencji.

Opis stanowiska

  • obsługa klientów firmy w kanale Horeca,
  • monitorowanie rynku gastronomicznego,
  • pozyskiwanie nowych klientów z rynku Horeca,
  • analiza rynku i raportowanie pod kątem działań firm konkurencyjnych,
  • zapewnienie wysokich standardów współpracy z klientami.

Wymagania

  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • mobilność - praca na terenie całej Polski,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,
  • wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Aplikacje należy przesyłać drogą elektroniczną na adres email .

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JBB sp. z o.o. z siedzibą w Łysych (07-437, ul. Kościelna 25,

2) kontakt z Administratorem Danych Osobowych iod@jbb.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne,

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 7882 komentarze: 0
12:31, 04.05.2021r. Drukuj