wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Rowerzysta zderzył się z motocyklistą i uciekł! (zdjęcia)

Do nietypowego zderzenia doszło w niedzielny poranek w pobliżu targowiska miejskiego w Ostrołęce. Rowerzysta doprowadził do zderzenia z motocyklistą i po kolizji uciekł z miejsca zdarzenia. Poszukują go policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na ul. Zawadzkiego w Ostrołęce w pobliżu targowiska miejskiego. O szczegóły zapytaliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Według ustaleń funkcjonariuszy kierujący motocyklem 69-letni mieszkaniec naszego powiatu, jadąc ul. Zawadzkiego, rozpoczął wyprzedzanie rowerzysty. Rowerzysta natomiast skręcał w lewo, nie sygnalizując w ogóle tego manewru. Doszło do zderzenia obu jednośladów. Rowerzysta uciekł. Obecnie trwają jego poszukiwania - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kierującemu motocyklem nic się nie stało. Policja apeluje o ostrożność.

- Przypominamy o obowiązku zachowania szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania i skrętu w lewo. Zawsze należy prawidłowo sygnalizować wykonywany manewr i upewnić się, że swoim zachowaniem nie sprowadzimy zagrożenia na innych uczestników ruchu - dodaje podkom. Żerański.

Zobacz zdjęcia:
Wypadek na ul. Zawadzkiego

Więcej zdjęć: Wypadek na ul. Zawadzkiego

Wyświetleń: 7655 komentarze: -
09.05.2021, 11:10r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com