wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zderzenie z tirem. Senior miał wyjątkowe szczęście (zdjęcia)

O dużym szczęściu może mówić senior z powiatu ostrołęckiego, który w sobotni poranek wjechał wprost pod nadjeżdżającego tira. Kierowany przez niego fiat został mocno rozbity, ale 75-latkowi nic się nie stało. Na miejsce nie wezwano nawet ratowników medycznych.

Do zdarzenia doszło w sobotni poranek w Pupkowiznie (gm. Łyse). O szczegóły zapytaliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Kierujący fiatem 75-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo na ciężarowym dafie z naczepą. W wyniku zderzenia w ciężarówce uszkodzony został zbiornik z paliwem. Sprawca kolizji, kierujący fiatem, został ukarany 300-złotowym mandatem, a na jego konie dopisano sześć punktów karnych - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Rozlane paliwo usuwali strażacy. Olej napędowy rozlał się na długości aż 200 metrów. Ciężarówką kierował 25-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Policja apeluje o ostrożność.

- Włączanie się do ruchu i wyjeżdżanie z dróg podporządkowanych wymaga dużego skupienia i uwagi. Zawsze zachowujmy szczególną ostrożność podczas tych manewrów na drodze. Zderzenia boczne pojazdów są wyjątkowo niebezpieczne dla pasażerów pojazdów osobowych, zwłaszcza w starciu z ciężarówkami - dodaje podkom. Żerański.

 

Wyświetleń: 10117 komentarze: -
09.05.2021, 11:22r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com