wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Makabryczne odkrycie w Łęgu. Z wody wyciągnięto ciało kobiety

Do makabrycznego odkrycia doszło w sobotę w Łęgu Przedmiejskim koło Ostrołęki. Z wody wyciągnięto ciało kobiety w stanie rozkładu.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na starorzeczu w Łęgu Przedmiejskim. Było to popularne niegdyś kąpielisko zwane bananem lub rogalem, od kształtu. O szczegóły zapytaliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Przypadkowa osoba powiadomiła o ludzkich zwłokach w wodzie. Przybyli na miejsce policjanci potwierdzili, że ciało należy do kobiety. Obecnie, pod nadzorem prokuratora, ustalane są szczegółowe okoliczności w jakich doszło do śmierci oraz personalia osoby - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zdaniem naszego czytelnika ciało, które ujawniono w wodzie, jest w stanie rozkładu i może być trudne ustalenie personaliów osoby, do której ono należy. Na razie wiadomo jedynie, że jest to kobieta. Śledztwo ustali jak długo ciało znajdowało się w wodzie i czy śmierć była samobójstwem czy nieszczęśliwym wypadkiem.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy czytelnikowi.

Wyświetleń: 32332 komentarze: -
29.05.2021, 20:02r. Drukuj
Powrót


Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com