wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Podziel się ciekawymi wspomnieniami z ostrołęckich finałów WOŚP. Najlepsze historie będą wyróżnione!

Zbliża się fantastyczny, jubileuszowy, 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego każdego roku ludzie sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem. Ostrołecki sztab chce zebrać wasze wspomnienia dotyczące minionych finałów. Kto pamięta coś ciekawego? Przesyłajcie swoje opowieści!

Do akcji zbierania retrospekcji, anegdot i historyjek związanych z ostrołęckimi finałami WOŚP zaprasza sztab i organizatorzy tegorocznego wydarzenia.

Reklama

Masz wspaniałe wspomnienia z finałów WOŚP?

- Kochani wolontariusze, organizatorzy oraz wszystkie inne osoby związane z finałami WOŚP w Ostrołęce! Czy pamiętacie pierwszy finał, który odbył się w naszym mieście? A może utkwił wam w pamięci któryś z kolejnych? Może działaliście w sztabie, byliście wolontariuszami, artystami albo w inny sposób związani byliście z tym przedsięwzięciem? Może podczas któregoś z ostrołęckich finałów przeżyliście coś, co zostanie wam w pamięci do końca życia? - pytają organizatorzy.

Prześlij swoją historię z ostrołęckiego finału

Każdy, kto ma ciekawe wspomnienia z przeszłych finałów, pamięta interesujące anegdoty czy wydarzenia, przeżył coś wyjątkowego, może przesłać swoja opowieść na adres: wspomnieniazwosp@gmail.com. Najciekawsze historie będą wyróżnione.

- Czekamy na wasze wspomnienia z trzech dekad grania najgłośniejszej orkiestry świata w naszym mieście. Opiszcie swoje najlepsze, najciekawsze wspomnienia, związane z ostrołęckimi finałami i prześlijcie je na adres: wspomnieniazwosp@gmail.com. Najlepsze z nich zostaną wyróżnione w szczególny sposób! Zatem bierzcie w dłonie notatniki, komputery, telefony, przywołajcie minione chwile i piszcie już teraz! Nie odkładajcie na później! - czytamy w zaproszeniu do zabawy.

Reklama

Na wspomnienia organizatorzy czekają do 10 lipca br.

- Z wybranymi autorami skontaktujemy się drogą e-mailową. Z góry serdecznie dziękujemy - pisze ostrołęcki sztab WOŚP.

Fot. WOŚP Ostrołęka

Odsłon: 483 komentarze: 0
08:00, 10.06.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com