wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Raport o stanie Ostrołęki za 2020 rok. Mieszkańcy mogą włączyć się w dyskusję

Prezydent miasta Łukasz Kulik przedłożył radzie miasta "Raport o Stanie Miasta Ostrołęki za 2020 rok". Raport będzie przedmiotem dyskusji podczas najbliższego posiedzenia samorządu, ale do debaty mogą się włączyć także mieszkańcy. Każdy chętny musi jednak złożyć do przewodniczącego rady zgłoszenie.

Rada miasta podejmie dyskusję nad raportem podczas sesji zaplanowanej na 24 czerwca br.

Reklama

Zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o samorządzie gminnym, nad raportem przeprowadza się debatę, w której mogą zabrać głos bez ograniczeń czasowych radni miasta Ostrołęki oraz mieszkańcy.

- Zainteresowany mieszkaniec Ostrołęki, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem, powinien złożyć do Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenie powinno być złożone najpóźniej 23 czerwca 2021 roku w Urzędzie Miasta Ostrołęki, plac gen. J. Bema 1, pok. 104 - biuro Rady Miasta, numer tel. 512-376-647 - czytamy w informacji wydanej przez prezydenta.

Mieszkańcy do głosu w debacie będą dopuszczani według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Treść Raportu o stanie miasta Ostrołęki za 2020 rok dostępna jest na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Odsłon: 659 komentarze: 3
13:23, 10.06.2021r. Drukuj
Powrót


wyborca @ 14:10, 10.06.2021

IP: 31.41...214

a dlaczego 50 a nie 5tysięcy

Ostrołęka @ 17:56, 10.06.2021

IP: 176.109...17

Tu niema z kim rozmawiać????

ziom @ 09:02, 11.06.2021

IP: 178.183...33

Musi być przede wszystkim strategia na rozwój miasta na następne kilkadziesiąt lat...
Jak ja to widzę. Miasto musi byc podzielone na strefy, ekonomiczna, stara miasto, centrum oraz nowowczesna czesc miasta. W kazda czesc nalezy inwestowac w inny sposob w innym stylu.

Stare miasto powinno byc od narwi az pod stary basen, wlacznie z likwidacja dworca PKS w tym miesjcu a zrobienie tu skweru, kafejek, itd. Wszystko w starym stylu, czesc wybrukowana..... Zeby ta czesc zyskala nowoczesnosci, trzeba zamiast starej komendy policji i kasyna pobudowac nowe budynki mieszkalne, nowoczesne w starym stylu z punktami handlowymi na dole... Oczywiscie duzo ponasadzac zieleni etc.

Dworzec PKS przeniósłbym na Witosa/Zawadzkiego. Dobra lokalizacja do szkół, do zakładów pracy, blisko basen, sklepy itd. Stad mozna transferowac przyjezdnych przez MZK po całym miescie.

Od bursztynowej w strone Stacji, powinny być duze korytarze drogowe, sciezki, elegenacka duza kostka brukowa, tu zabudowa powinna isc w nowoczesnosc...


JEszcze zeby nadac zycia w okolicach stergo szpitala, zburzyłbym go a w te miejsce mozna pobudowac osiedle apartamentwców na Narwią...

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Carpexim
Rolexin
AgroPlus
LUSAR

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com