sobota, 31 lipca 2021 r., imieniny Ignacego, Ernesty, Lubomira

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Festyn charytatywny dla chorego Frania. Wspólnie pomóżmy uratować maluszka!

Franek Zembrzucki z gminy Olszewo-Borki pilnie potrzebuje pomocy ludzi o wielkich sercach. Chociaż jeszcze się nie narodził już wiadomo, że będzie musiał zmierzyć się z dużym zagrożeniem. Nadzieję na ratunek jest kosztowna operacja. Przyjdź na festyn i wesprzyj maluszka!

Lekarze stwierdzili u Frania: zespół prawostronnego izomeryzmu, dekstrokardię, całkowicie nieprawidłowy spływ żył płucnych, ubytek przegrody przedsionkowo- komorowej, podwójny odpływ z prawej komory, podzastawkowe i zastawkowe zwężenie pnia płucnego, żołądek przesunięty w stronę lewą i nie wiadomo, co ze śledzioną.

Reklama

Nadzieję na ratunek dali rodzinie lekarze w Munster, gdzie Franek tuż po narodzeniu przejdzie operację, być może nie jedną. Potrzebna jest ogromna kwota na pokrycie jej kosztów. Z myślą o maluszku organizowany jest festyn charytatywny, podczas którego będzie możliwość wsparcia kosztów jego leczenia.

W programie:

- wata cukrowa,

- degustacja potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Olszewo-Borki,

- gry i zabawy dla dzieci,

- występy zespołów: Skolim, Bazyleek, Spontan, Jacek Gwiazda, Solaris, Po Naszemu, DJ Skorp, Wojciech Dudkowski z zespołu Droga na Ostrołękę,

- licytacje,

- loteria fantowa.

Reklama

Festyn odbędzie się w czwartek 17 czerwca na boisku przy Szkole Podstawowej w Olszewie-Borkach, ul. Dojazdowa 14a. Początek o godz. 16.00. Wydarzenie poprowadzi Jakub Rutka.

O godzinie 19.00 zaplanowano wielki mecz - polscy artyści i przyjaciele kontra mieszkańcy gminy Olszewo-Borki.

Wspólnie uratujmy Frania!

Więcej:

Uratujmy serduszko małego Frania. Chłopczyk musi przejść kosztowną operację

Fot. Urząd Gminy w Olszewie-Borkach/Facebook

Wyświetleń: 1370 komentarze: -
15.06.2021, 09:01r. Drukuj
Powrót