niedziela, 19 września 2021 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Marcin Kuberski, lat 43, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 7 lipca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.

Ewa Tercjak, lat 47, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 9 lipca w domu pogrzebowym przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce.

Reklama

Janusz Cwalina, lat 60, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 12 lipca o godz. 15.00 w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce.

Jan Zalewski, lat 73, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 9 lipca w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Eugeniusz Jezierski, lat 97, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 10 lipca o godz. 10.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

W serwisie "Moja Ostrołęka" istnieje odpłatna możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt dostępny jest na stronie "O nas".

Wyświetleń: 19869 komentarze: -
09.07.2021, 12:39r. Drukuj
Powrót