sobota, 18 września 2021 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"40 kontra 20": Kinga pochodząca z Ostrołęki, bardzo zbliżyła się z Robertem. Jak ułożą się ich relacje? (wideo)

Kinga Zapadka, pochodząca z Ostrołęki, bierze udział w nowym randkowym programie emitowanym na antenie TVN7. W kontrowersyjnym show kobiety w różnym wieku walczą o serca dwóch mężczyzn. Po kilkunastu odcinkach Kinga wyrosła na wielką rywalkę i zagrożenie dla innych pań.

Kinga bardzo zbliżyła się z Robertem Kochankiem i zamieszkuje w jego willi razem z innymi paniami.

Reklama

Szybko okazało się, że część kobiet widzi w Kindze duże zagrożenie. Sytuacja może ulec zaostrzeniu, bo w ostatnim rozdaniu, gdy panowie wybierali dziewczęta do swoich grup, Robert wskazał Kingę jako drugą.

- Kolejną kobietę, którą chciałbym jeszcze bliżej poznać, która zaczyna się względem mnie otwierać i mam nadzieję, że otworzy się jeszcze bardziej - Kinga zapraszam - mówił Robert Kochanek w 14 odcinku programu.

Obrót wydarzeń szybko potrafi tu jednak ulec zmianie. Słoneczna Kreta potrafi sprawić, że uczucia zmieniają się jak w kalejdoskopie. Czy Kindze wyrosła konkurentka? Jak ułożą się relacje między uczestnikami?

Odcinki programu obejrzysz na Player.pl lub na TVN7. Emisja programu od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00. Powtórki o godz. 15.55.

Reklama

Zobacz też:

Kinga pochodząca z Ostrołęki w odważnym telewizyjnym programie randkowym "40 kontra 20" (wideo)

Fot. kadr z wideo

Wyświetleń: 18231 komentarze: -
17.07.2021, 09:19r. Drukuj
Powrót