niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wózek inwalidzki uległ awarii. Pomogli policjanci

83-letnia mieszkanka Ostrołęki poinformowała mundurowych, że jej niepełnosprawnej córce w trakcie drogi do szpitala zepsuł się wózek inwalidzki. Seniorka dodała, że z uwagi na swój wiek nie może jej pomóc. Pomogli policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego, którzy odprowadzili kobietę do domu.

Zarówno kobieta, jak i członkowie jej rodziny nie kryli wdzięczności za okazaną pomoc.

Reklama

- Wczoraj o godzinie 5.30 dyżurny ostrołęckich policjantów odebrał nietypowe zgłoszenie. Na stanowisko kierowania zadzwoniła 83-letnia kobieta, która prosiła o pomoc dla jej niepełnosprawnej córki, ponieważ sama z uwagi na swój wiek nie jest w stanie wyjść z mieszkania i udzielić jej pomocy. Z relacji zgłaszającej wynikało, że jej córka wybrała się sama do szpitala na wózku elektrycznym, jednak w rejonie ul. Goworowskiej uległ on awarii, a nie ma w pobliżu osób, które by jej mogły pomóc - mówi podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Pod wskazanym adresem po chwili byli już policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego. W rejonie jednego z parkingów przy ul. Goworowskiej na wózku inwalidzkim siedziała kobieta w średnim wieku.

Reklama

- Policjanci udzielili jej pomocy, po czym pchając ją na wózku odprowadzili ją do mieszkania znajdującego się kilkaset metrów dalej i przekazali pod opiekę rodzinie - dodaje Tomasz Żerański.

Fot. KMP w Ostrołęce

Odsłon: 1191 komentarze: 2
09:37, 20.07.2021r. Drukuj
Powrót


fbd @ 14:20, 20.07.2021

IP: 185.184...38

Brawo

Kurp @ 17:18, 20.07.2021

IP: 37.248...191

Polskie kobiety kochają policję. Szczególnie za "strajk kobiet"

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót