wtorek, 28 września 2021 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Cyrk Korona w Ostrołęce (konkurs)

Cyrkowo-bajkowa ambasada uśmiechu ponownie wyrusza w Polskę! "Show jak z bajki" - najnowsza produkcja Cyrku Korona - to plejada światowych artystów z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Mongolii, Włoch, Ukrainy i Polski, z gwiazdami Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo oraz Cirque du Soleil na czele.

Oryginalne numery cyrkowe, często prezentowane po raz pierwszy w naszym kraju zapewnią widzom potężną dawkę emocji, ulubione postacie z bajek podbiją serca najmłodszych a o dobry humor zadba najlepszy polski komik - Mr Chap. Całości dopełnia nastrojowa gra świateł, starannie dobrana muzyka oraz kostiumy uszyte specjalnie na potrzeby spektaklu.

Cyrk Korona odwiedzi Ostrołękę w najbliższy czwartek i piątek. Widowisko rozpocznie się o godz. 17.30 na stadionie przy ul. Witosa (namiot dezynfekowany, obowiązkowe maseczki).

Uwaga, konkurs!

Dla naszych czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na występ. Aby je zdobyć wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@moja-ostroleka.pl z imionami i nazwiskami dwóch osób, które wezmą udział w widowisku (bez względu na wiek).  Pierwsze trzy e-maile otrzymają od nas bezpłatne wejściówki. O wygranej dowiecie się w wiadomości zwrotnej. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Czas start!

Aktualizacja

Konkurs został zakończony. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Wyświetleń: 2731 komentarze: -
20.07.2021, 13:10r. Drukuj
Powrót