niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Urzędnicy ostrołęckiej delegatury MUW i starostwa powiatowego dołączyli do akcji "Jesteśmy z wami, niebieskimi motylami"

Pracownicy instytucji mieszczących się w "Pałacyku" przy ulicy gen. Fieldorfa "Nila" na czele z delegaturą Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce i starostwem powiatowym, dołączyli do akcji "Jesteśmy z wami niebieskimi motylami", której celem jest zwiększanie w świadomości na temat autyzmu.

Aby podjąć się wyzwania należy ubrać się na niebiesko, wykonać pracę plastyczną o tematyce niebieskich motyli, udokumentować tworzenie pracy, a następnie udostępnić zdjęcie lub na portalu Facebook. Ważne aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia "Jesteśmy z wami niebieskimi motylami!".

Reklama

- Chcieliśmy wyjść wspólnie ubrani na niebiesko i pokazać, że jesteśmy z osobami, które borykają się z autyzmem i z ich rodzinami - podkreślił Marcin Grabowski, kierownik delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce.

Jak przystąpić do zabawy? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2.  Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wgedług własnej inwencji twórczej np. "taniec motyla".

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: "Jesteśmy z wami niebieskimi motylami!" (nagrane lub napisane).

Reklama

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.

Więcej na ten temat:

Akcja #challengeniebieskiemotyle rusza w świat. Dołączają kolejne gminy i instytucje (zdjęcia)

Rzekuń dołącza do akcji "Jesteśmy z wami, niebieskimi motylami". Do zabawy zapraszają urzędy w Ostrołęce, Goworowie i ZGK w Czerwinie

Przedszkole wspiera osoby ze spektrum autyzmu - "Jesteśmy z wami niebieskimi motylami" (zdjęcia)

Pracownicy miejskiego ratusza cali na niebiesko! To gest solidarności z chorymi na autyzm (zdjęcia)

Fot. Delegatura Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce

Odsłon: 1898 komentarze: 0
13:49, 20.07.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót