niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Spokój w pogodzie, pogodny wyż ze słoneczną pogodą i bez upałów (wideo)

Polska. Za sprawą pogodnego wyżu aura będzie znacznie spokojniejsza niż jeszcze kilka dni temu. Miejscami mogą występować słabe i przelotne opady deszczu, ale na ogół będzie pogodnie. Pod koniec tygodnia do części Polski wróci upał.

W środę dla północy kraju oraz Lubelszczyzny i Podkarpacia prognozowane są słabe przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach dzień zapowiada się pogodnie, bez opadów, z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura w całym kraju będzie wyrównana, osiągając od 22 do 24 stopni Celsjusza. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Czwartek przyniesie nam na ogół pogodną aurę. Na zachodzie oraz na południowym wschodzie kraju możliwe są przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 st. C w Małopolsce do 24 st. C na Wybrzeżu Gdańskim. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Piątek w całej Polsce upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 24 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce do 26 st. C na Wybrzeżu Gdańskim. Ze zmiennych kierunków będzie wiać słaby wiatr.

Reklama

Źródło: x-news.pl

Odsłon: 818 komentarze: 0
08:15, 21.07.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót