sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Gwiazdy polskiego hip-hopu na plaży w Ostrołęce. Wystąpią O.S.T.R. i KęKę

To będzie prawdziwa gratka dla koneserów hip-hopowych brzmień. We wrześniu na plaży miejskiej w Ostrołęce wystąpią takie gwiazdy jak O.S.T.R. i Piotr "KęKę". Publiczność rozgrzeją występami również PlanBe, Fuzja oraz SamoHa - uczestnik ostrołęckiego plebiscytu muzycznego "Hitem na scenę".

We wrześniu warto zarezerwować czas na jeden wieczór i wybrać się na plażę miejską, by zakończyć wakacje w iście hip-hopowym stylu. Na scenie pojawią się O.S.T.R. i Piotr "KęKę", a także PlanBe, Fuzja oraz SamoHa.

Reklama

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko - ma na swoim koncie 20 autorskich albumów muzycznych, w tym 7 platynowych (w tym jeden podwójnie platynowy i jeden potrójnie platynowy) i 6 złotych płyt. Czterokrotny laureat Fryderyka. Jego płyta "Życie po śmierci" sprzedała się w ponad 100 000 egzemplarzy. W 2020 roku ukazała się jego najnowsza płyta "Gniew". 

Kękę to jeden z najpopularniejszych polskich raperów. Ma na swoim koncie pięć krążków, wszystkie pokryte platyną. Ostatnie albumy "To Tu" (podwójna platyna, przeszło 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT) oraz "Mr KęKę" (ok 85 tys. sprzedanych płyt, ok 88 milionów  odtworzeń w serwisie YT i prawie 27 milionów w Spotify) były hitami sprzedaży. KęKę to artysta dojrzały. Jego teksty traktują o życiu, czasem z dawką humoru, czasem gorzkiej refleksji. 

Reklama

Na koncert "Młodzież dla Ostrołęki" zaprasza prezydent Łukasz Kulik. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Koncert odbędzie się 4 września na Plaży Miejskiej w Ostrołęce. Start o godz. 15.00. Projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Ostrołęki.

Harmonogram imprezy:
15.00 - start
15.10 - DJ WuDu - prowadzenie
16.15 - SamoHa
17.15 - Fuzja
18.15 - PlanBe
19.45 - Piotr "KęKę" Siara
21.15 - O.S.T.R.

Fot. UM Ostrołęka

Wyświetleń: 6357 komentarze: -
27.07.2021, 14:41r. Drukuj
Powrót