niedziela, 26 września 2021 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Trwają przygotowania do sobotniego Runmageddonu w Ostrołęce! Zobacz przeszkody budowane dla śmiałków biegu (zdjęcia, wideo)

Trwają przygotowanie do jednej z największych tegorocznym imprez w Ostrołęce - Runmageddonu 5K by Melvit. Już w sobotę 7 sierpnia śmiałkowie zmierzą się na trasach najeżonych przeszkodami, będą rywalizować i walczyć o tytuł najlepszego i najwytrwalszego. Trwa przygotowanie tras i budowa przeszkód.

Na nadnarwiańskich błoniach oraz wzdłuż wału przeciwpowodziowego wiele się dzieje. Budowane są konstrukcje, które uatrakcyjnią trasę biegową, ale też sprawią, że będzie to wymagający i wyciskający siódme poty tor przeszkód. Kto stanie oko w oko z pięciokilometrową trasą z 30 przeszkodami? A kto pojawi się na trasie dziecięcej?

Reklama

Podczas imprezy na pewno nie zabraknie wrażeń, emocji, potu i łez, ale też satysfakcji i dumy z pokonania morderczego biegu. Ostrołęka po raz pierwszy pojawi się na mapie tych niepowtarzalnych biegów. Swoich sił będą mogli spróbować zarówno dorośli, jak i dzieci. 

- Trasa Kids ma około 1 km i 15 przeszkód. Dzieci startują w trzech kategoriach wiekowych 4-5 lat, 6-8 lat i 9-11 lat. Darmowe starty dla pierwszych 350 zapisanych dzieciaków z kodem MelvitKIDS. Cena za bieg dla kolejnych osób w formule Kids - 49 zł. 

- Dorośli uczestnicy będą mogli pokonać pięciokilometrową trasę najeżoną 30 przeszkodami - zarówno naturalnymi jak i konstrukcyjnymi. Cena za bieg dla dorosłych: płatność w sierpniu - 119 zł.

Zapisy są możliwe poprzez stronie Runmageddonu lub na miejscu w dniu biegu (w biurze zawodów).

Zobacz jak wyglądają przeszkody i jakie konstrukcje czekają na śmiałków w dniu imprezy.

Zobacz zdjęcia:
Przygotowania do runmageddonu w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Przygotowania do runmageddonu w Ostrołęce

{zdjecia:19951}

Wyświetleń: 5534 komentarze: -
05.08.2021, 13:39r. Drukuj
Powrót