czwartek, 2 lutego 2023 r., imieniny Marii, Miłosława, Joanny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Budowa sieci kanalizacyjnej w Laskowcu będzie kontynuowana

Wójt gminy Rzekuń - Bartosz Podolak poinformował o kontynuowaniu budowy sieci kanalizacyjnej w Laskowcu. Roboty zostały zaplanowane w ulicach Środkowej i Słonecznej. Została już podpisana umowa w tej sprawie. Celem inwestycji jest przede wszystkim poprawa warunków życia mieszkańców Laskowca.

Projekt pod nazwą "Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Laskowiec gm. Rzekuń - XI etap" zostanie zrealizowany w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa kanalizacji sanitarnej w Laskowcu i Teodorowie".

- Roboty obejmą budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej w technologii PVC w zakresie średnic od 160 mm do 250 mm o łącznej długości ok. 928, 00 mb. wraz z odnogami do granic nieruchomości w obrębie pasów drogowych o średnicy 160 mm. Odnogi do nieruchomości będą zakończone korkami na granicy pasa drogowego i posesji prywatnych. Celem inwestycji jest przede wszystkim poprawa warunków życia mieszkańców Laskowca - poinformował wójt na swoim profilu facebookowym.

Reklama

Prace wykona firma Multi-Kom Andrzej Nakielski z Ostrołęki, która została wyłoniona w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego. Koszt zadania to 555 252,66 zł.

Fot. Bartosz Podolak/Facebook

Wyświetleń: 1773 komentarze: -
12:52, 01.09.2021r. Drukuj


Powrót