sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pijani kierowcy zatrzymani. Wsiadają za kółko po alkoholu, z zakazem kierowania i z narkotykami!

Policjanci z Ostrołęki przerwali jazdę nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu. Jeden z nich dodatkowo posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Tylko podczas minionego weekendu mundurowi zatrzymali sześciu pijanych kierowców.

Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierowców został zatrzymany w Przytułach Starych (gm. Rzekuń). Okazał się nim mieszkaniec Warszawy.

Warszawiak po alkoholu i z zakazem, drugi pijany z powiatu ostrołęckiego

- 26- letni mieszkaniec Warszawy kierował mazdą mając w organizmie prawie 0,7 promila alkoholu. Jednak to nie wszystko, sprawdzenie jego osoby w policyjnej bazie danych wykazało, że posiada on czynny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zakaz otrzymał właśnie za jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyzna był bardzo pobudzony i dziwnie się zachowywał, dlatego została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama

Drugi nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany w Baranowie.

- W tym przypadku 34-letni mieszkaniec naszego powiatu również nie powinien znaleźć się na drodze w roli kierowcy. Wobec niego również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości został orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - mówi oficer prasowy.

Ukrainiec nie dość, że pijany, to jeszcze z narkotykami

- W Ostrołęce na ul. Sienkiewicza mundurowi zatrzymali kierującego volkswagenem passatem, którego styl jazdy wskazywał na to, że może on być pijany. Szybkie badanie alkomatem potwierdziło podejrzenia mundurowych. 25-letni obywatel Ukrainy miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - dodaje rzecznik policji.

Reklama

Podczas minionego weekendu mundurowi udaremnili niebezpieczną jazdę sześciu pijanym kierowcom. Policja apeluje: Prosimy o odpowiedzialność! Jedną nieprzemyślaną decyzją możemy pozbawić siebie, bądź kogoś życia!

Odsłon: 2470 komentarze: 2
13:15, 13.09.2021r. Drukuj
Powrót


Racjonalista @ 23:02, 13.09.2021

IP: 37.30...164

A pomyśleć iż w takiej dzikiej zacofanej Holandii każdy z panów dostał by co najwyżej mandat za wykroczenie jako iż do 1.3 promila to jedynie wykroczenie. Chwała Ostrołęckim Policjantom xd

dfgrfgr @ 07:50, 14.09.2021

IP: 185.184...38

To się wyprowadź nawet do Tadzekistanu, ale ja i moja rodzina nie chcemy zeby pijani mordercy byli na drogach, a policji jestem bardzo wdzięczna ze łapią takich ćwo..ków

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót