sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zgłoś film na Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła. Termin mija 17 września

Jeszcze nie opadły wrażenia po zeszłorocznym festiwalu, a już można nadsyłać kolejne kinematograficzne perełki na 23 Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła. Celem dorocznego konkursu jest prezentacja artystycznego dorobku twórców filmów amatorskich oraz promocja krótkometrażowych obrazów.

Wydarzenie to również popularyzacja ruchu amatorskiego wśród społeczeństwa oraz nagrodzenie filmów najbardziej wartościowych pod względem artystycznym i technicznym.

Reklama

Jak zgłosić swój film?

Wedle regulaminu konkurs przeznaczony jest dla twórców amatorów. Zgłoszenie filmu jest bezpłatne, natomiast tematyka, gatunek i forma filmów jest dowolna. Czas projekcji filmu nie może przekroczyć 60 minut. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę prac konkursowych. Zgłoszone prace oceni jury, które przyzna Grand Prix, I, II i III nagrodę, nagrodę publiczności o raz wyróżnienia.

Szczegóły zgłoszeń dostępne są w regulaminie. Znajdziesz tam również formularz informacyjny i kartę zgłoszeniową.

Filmy do konkursu należy zgłaszać drogą elektroniczną wysyłając zgłoszenie na adres e-mail festiwal@akfjantar.pl w nieprzekraczalnym terminie do 17 września 2021 r.

Reklama

Filmowe Zwierciadła od 1998 roku popularyzują amatorską i niezależnej sztukę filmową. To wyróżnienie najlepszych filmów oraz ich twórców. W ciągu dwóch dni w nowoczesnej sali kinowej odbędą się projekcje konkursowe oraz pokazy filmów niezależnych.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2021 w Kinie Jantar w Ostrołęce.

Odsłon: 539 komentarze: 0
09:34, 14.09.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót