wtorek, 26 października 2021 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Studenci WSAP rozpoczynają zajęcia. Inauguracja roku skromniejsza z powodu pandemii (zdjęcia)

Studenci oraz kadra pedagogiczna Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce rozpoczęli nowy rok akademicki. Z uwagi na panującą epidemią inauguracja odbyła się w skromniejszej formie. Przedstawiciele studentów pierwszego roku odebrali z rąk rektora oraz dziekana indeksy. Przed nimi czas wytężonej pracy i nauki.

Rok akademicki w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce uroczyście otworzył rektor dr Michał Fajst. Powitał on wykładowców, pracowników, zaproszonych gości oraz przedstawicieli braci studenckiej, nakreślił formę pracy uczelni w nowym roku.

Reklama

- Jesteście Państwo przedstawicielami grupy 150 studentów pierwszego roku na naszej uczelni. Studenci na ogół wybierają administrację publiczną oraz rachunkowość i finanse. To będzie rok w którym chcielibyśmy przywrócić - o ile to będzie możliwe - nauczanie stacjonarne - podkreślił podczas uroczystości dr Michał Fajst, rektor uczelni.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego , Starostwa Powiatowego, instytucji kultury działających na terenie miasta oraz wydziału oświaty.

Inauguracja roku akademickiego 2021/2022 w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbyła się w piątek 1 października.

Zobacz zdjęcia:
Inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce

Odsłon: 1459 komentarze: 0
07:06, 02.10.2021r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót