środa, 1 grudnia 2021 r., imieniny Natalii, Blanki, Eligiusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Radny Jerzy Grabowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu PiS. Usunięto go też z partii

Radny Jerzy Grabowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego ostrołęckiego klubu Prawa i Sprawiedliwości. To konsekwencje wczorajszego zdarzenia. W niedzielne popołudnie Jerzy Grabowski wsiadł za kierownicę samochodu będąc pod wpływem alkoholu i uszkodził dwa zaparkowane auta. 

Prezydium okręgu ostrołęcko-siedleckiego podjęło decyzję o usunięciu go z partii.

W niedzielne popołudnie 10 października br. Jerzy Grabowski wsiadł za kierownicę samochodu na podwójnym gazie i będąc kompletnie pijanym podczas parkowania uszkodził dwa inne pojazdy. O zdarzeniu pisaliśmy w naszym serwisie.

Reklama

Przykre konsekwencje jazdy na podwójnym gazie

O szczegółach zdarzenia zapytaliśmy policję. Komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckich policjantów, poinformował nas, że funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, sprawdzili trzeźwość kierującego hyundaiem. Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu. Kierujący został przewieziony na komendę w celu wykonania dalszych czynności.

Jerzy Grabowski nie tylko stracił prawo jazdy i mocno nadszarpnął swój wizerunek, ale też niebawem może usłyszeć zarzuty dotyczące kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i uszkodzenia dwóch aut. Skutki mogą być bardzo przykre, bo wiążą się m.in. z utratą mandatu radnego i wykluczeniem z możliwości kandydowania w kolejnych wyborach.

Reklama

Jerzy Grabowski zrzekł się funkcji przewodniczącego klubu PiS i został wykluczony z partii

Skutki niedzielnego wybryku są bardzo przykre. Jak poinformował nas Jerzy Grabowski, sam złożył już rezygnację z funkcji przewodniczącego ostrołęckiego klubu Prawa i Sprawiedliwości. W jego sprawie zebrało się także prezydium okręgowe partii, które zdecydowało, że został wykluczony z partii.

Więcej na ten temat:

Radny PiS jeździł pijany i rozbił dwa samochody (zdjęcia)

Pełne dane osobowe publikujemy za zgodą Jerzego Grabowskiego.

Wyświetleń: 22032 komentarze: -
11.10.2021, 15:30r. Drukuj
Powrót