wtorek, 26 października 2021 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pogoda na najbliższe dni i weekend. Opady deszczu i chłód, ale słońce też nas ogrzeje (wideo)

Opady deszczu będą pojawiać się ciągu następnych dni, ale nie zabraknie i pogodnego nieba. W niektórych regionach kraju w najcieplejszym momencie dnia temperatura nie sięgnie więcej niż 8 stopni Celsjusza. 

W środę we wschodniej części kraju będzie na ogół pochmurno z opadami deszczu. Poza tym czeka nas zachmurzenie zmienne, na ogół też nie powinno padać. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu i w Małopolsce. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Czwartek na zachodzie kraju zapowiada się pochmurno i deszczowo. Na pozostałym obszarze kraju się wypogodzi. Termometry pokażą maksymalnie od 8 st. C na Podlasiu i Lubelszczyźnie do 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej i Ziemi Lubuskiej. Z kierunku zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Reklama

W piątek na terenie prawie całego kraju należy spodziewać się pochmurnej aury z przejaśnieniami i opadami deszczu. Sucho będzie tylko na południowym wschodzie. Temperatura sięgnie maksymalnie od 11 st. C na Podlasiu do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 kilometrów na godzinę. 

Sobota upłynie z opadami deszczu na północy Polski. Poza tym zachmurzenie będzie zmienne. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, zachodni. 

Drugi dzień weekendu na Pomorzu zapowiada się pochmurno z opadami deszczu. W pozostałych miejscach można liczyć na pogodne niebo. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Podlasiu do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać słaby i umiarkowany zachodni wiatr.

Reklama

Źródło: x-news.pl

Odsłon: 1022 komentarze: 1
08:09, 13.10.2021r. Drukuj
Powrót


Bolo @ 10:48, 13.10.2021

IP: 5.174...190

Nazywam się Cezary Baryka, od dwudziestu minut jestem właścicielem tego oto szklanego domu...
Powoli zaczynam żałować zakupu - w nocy piz ga, w dzień parówa. Zero wentylacji i brak kanalizacji robią swoje. Zgadza się, capi.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót