wtorek, 26 października 2021 r., imieniny Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zuzia jedzie na operację do USA! Rodzina dziękuje za zbiórkę i zaprasza na charytatywny spektakl

W sali kina Jantar odbędzie się spektakl charytatywny na zakończenie akcji "Apetyt na pomaganie Zuzi". Wydarzenie organizują Ewa i Marek "Siwy" Będźkowscy - dziadkowie małej Zuzanki, która oczekuje na skomplikowaną i kosztowną operację chorego serduszka, którego podejmą się lekarze w Stanach Zjednoczonych.

Zuzia ma 2 latka i cierpi na zespół Williamsa - rzadką chorobę genetyczną, powodującą nie tylko wadę serca, ale także wady układu moczowego, wadę wzroku oraz zaburzenia endokrynologiczne. Uratowanie jej serduszka wyceniono na 800 tysięcy złotych! Zawrotna, wręcz nieosiągalną kwotę udało się jednak zebrać dzięki ludziom o wielkich sercach!

Reklama

Zuzia pojedzie do USA na operację już 20 października

Za wspólną zbiórkę na ratowanie życia wnuczki dziękują dziadkowie Ewa i Marek "Siwy" Będźkowscy i zapraszają na imprezę podsumowującą akcje charytatywne,

- Tym razem zapraszamy mieszkańców Ostrołęki i okolic, którym chcemy podziękować za skuteczną i szybką akcję pomocy zgromadzenia funduszy na opłacenie operacji w USA. Zuzia ma już wyznaczony termin operacji na 20 października 2021 a my kończymy nasz cykl imprez charytatywnych, z których wszystkie środki kierowane są na konto fundacji Mam serce, której Zuzanna jest podopieczną - piszą dziadkowie dziewczynki.

Reklama

Spektakl na zakończenie akcji charytatywnych

24 października o godzinie 11.00 w sali kina Jantar odbędzie się spektakl charytatywny na zakończenie akcji "Apetyt na pomaganie Zuzi".

Podczas wydarzenie uczestnicy obejrzą przedstawienie pt. "Kochając Marszałka" - teatru Podaj Dalej. Będzie to również okazja do zaopatrzenia się w przepyszne przetwory domowe przygotowane na tę okazję przez przyjaciół rodziny i babcię Zuzi.

Bilety można rezerwować wysyłając wiadomość do Ewy Będźkowskiej na Facebooku. Wśród osób, którzy zakupią bilety, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Fot. Ewa Będźkowska

Odsłon: 2178 komentarze: 2
15:50, 13.10.2021r. Drukuj
Powrót


Ptak Dodo @ 21:07, 13.10.2021

IP: 2a02:a319...7da8

Super! Bardzo się cieszę, że udało się zebrać tę niebagatelną kwotę. Zdrowia małej życzę.

... @ 10:22, 14.10.2021

IP: 46.204...245

Jedno jest pocieszające, mimo że społeczeństwo w tym mieście jest bardzo specyficzne, mocno podzielone i złośliwe to jednak chociaż przy takich okazjach potrafią się jednoczyć. Brawo ostroleczanie, pamiętajcie że warto pomagać bo nie wiadomo kiedy sami możemy potrzebować pomocy! Małej Zuzi życzę duuuuuuużo zdrowia.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót